Kontakt

Miejski Ośrodek Obsługi Szkół w Wolbromiu

ul. Krakowska 1

32-340 Wolbrom

tel. 32-644-11-26

REGON 272789927

NIP 637-10-62-375

FAX 32-706-53-63

IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO POKÓJ TELEFON E-MAIL
Dorota Świerczek dyrektor 215 32-706-53-57 dswierczek@moos.wolbrom.pl
Aleksandra Kowal- Nocoń
starszy referent ds. realizacji zadań oświatowych 214 32-706-53-61 akowal@moos.wolbrom.pl
Renata Szatan kierownik sekcji ds. płac i zasiłków 214 32-706-53-61 rszatan@moos.wolbrom.pl
Katarzyna Płowiec specjalista ds. płac i zasiłków 214 32-706-53-61 kplowiec@moos.wolbrom.pl
Małgorzata Komar starszy specjalista ds. księgowości 221 32-706-53-47 mkomar@moos.wolbrom.pl
Beata Haberka pomoc administracyjna 221 32-706-53-47 bhaberka@moos.wolbrom.pl
Olga Piec pomoc administracyjna 221 32-706-53-47 opiec@moos.wolbrom.pl
Paulina Michalak główny księgowy 222 32-706-53-62 pmichalak@moos.wolbrom.pl
Teresa Mucha starszy specjalista ds. księgowości 222 32-706-53-62 tmucha@moos.wolbrom.pl

Godziny pracy :

Poniedziałek: 10.00 – 18.00
Wtorek: 7.00 – 15.00
Środa: 8.00 – 16.00
Czwartek: 7.00 – 15.00
Piątek: 7.00 – 15.00